PARTNEŘI:

cena rozebranych starozitnych kachlovych kamen

cena rozebranych starozitnych kachlovych kamen

wis 06. 05. 2010 08:39

Jsem vlastnikem kachlovych kamen znacneho stari v rozlozenem,ale velice dobrem stavu,jak po vizualni,tak po strance opotrebovanosti topnymi splodinami.Zajimala by me priblizna cena teto starozitnosti,kde ajak zjistit jejich puvod,stari,pri­padne vyrobce a potencionalni hodnotu v zavislosti na vsech kriteriich potrebnych k vyhodne prodeji.

Jarda 05. 07. 2010 22:52

Zkus zapatrat po nekom, kdo tomu rozumi. Dneska uz se da na internetu najit snad uplne vsechno. Kdyby se ti podarilo sehnat nekoho dobreho, tak sem prosim hod kontakt. Taky by se mi hodilo oceneni kachlovych kamen na chalupe. Ale spis jen tak pro zajimavost. Prodavat je nechci :-)

Jakub 29. 02. 2012 12:49

Jedna věc je odhadní cena, druhá věc je prodejní cena. Rozebraná kamna mají vždy výrazně horší cenu, než když stojí… Odhadnout rozměr a vzhled problém není sice velký problém, ale zpravidla to vyžaduje osobní návštěvu a to se platí. Prodejní cenu nejlépe najdeš na aukru (aukro.cz) kde můžeš sledovat, za kolik se obdobné kamna/kachle prodají. Obecně lze říci toto: Kachlová kamna se zde prodávají od 500 Kč do 50 000 Kč. Někdo prodá za tři dny, jiný za tři roky. Záleží na štěstí, rozumně nastavené ceně a aktuální poptávce.

 «  1 

Přidat reakci