PARTNEŘI:

kachlový sporák

kachlový sporák

Marcela 27. 02. 2010 18:54

zajímalo by mě, jaké veškeré příslušenství lze ke kachlovému sporáku dokoupit/reali­zovat, je nová doba snad jsou nové možnosti, zda je dneska něco na víc.S kachlovým sporákem budeme krom jiného i topit, ale nebudeme mít žádný rozvot radiátorů, ale přesto by jsme rádi vytopili i vedlejší místnost přes malou předsíň a půdu. Děkuji za radu. Marcela

Linda 03. 03. 2010 09:55

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda lze od přenosných kachlových sporáků očekávat alespoň nějakou akumulaci? Zda je možné, aby hřály bez přikládání např. minimálně 5 hodin. Také bych chtěla pomocí kachlového sporáku vytápět tři místnosti, jen s občasným přitápěním podlahovým topením.děkuji za radu, Linda

Wenndis 26. 04. 2010 21:15

Dobrý den mam stará kachlová kamna chtěl bych je prodat a nevím na koho se mám obrátit můžete mi pomoct? díky

Jakub 14. 02. 2013 14:58

Zkuste: bazos.cz sbazar.cz a aukro.cz dejte tam vždy alespoň dvě dobré fotky. Prohlédněte si starší inzeráty, ať máte představu co lidé prodávají a jak.

Jakub 14. 02. 2013 15:01

Sporák je primárně určený k vaření, vytápění je druhořadé. Tradiční sporák byl sice často i jediným zdrojem tepla v domě, ale dům mu byl přizpůsobený. Jeden sporák vyhříval nanejvýš dvě sousední místnosti. Je tedy třeba zvážit možnosti dané stavby.

«  1 

Přidat reakci